Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Novinky
BatterySpace teraz na slovenské

BatterySpace teraz na slovenské. Naša spoločnosť UBS sro, ktorá prevádzkuje na území SR internetove obchody Galax.cz a BatterySpace.eu sa teraz rozhodla spustiť nový internetový obchod pre svoje slovenské zakaznikov. Teraz...

viac

BatterySpace.sk

Úvod Informácie

 

   


 

  • Naša spoločnosť má v obchodovaní na internete dlhodobé skúsenosti, ktorej od roku 2000.
  • Všetci naši kolegovia majú s produktmi z odboru počítačovej elektroniky veľké skúsenosti. Našimi obchodnými partnermi sú spoločnosti z UK, Ázie, Nemecka a USA. Všetky predávané batérie spĺňajú prísne európske normy a majú všetky certifikáty potrebné pre predaj v krajinách Európskej únie. Medzi našimi brandy sú značky: "NTL"
  • Vo svojej ponuke máme cca 5980 rôznych produktov počnúc klasickými nenabíjecími batériami a akumulátormi NiCd alebo NiMH, bezúdržbovými (niekedy všeobecne nazývanými ako gélové) SLA akumulátory cez vývojovo mladšie lítiové technológie Li-ion a Li-pol až po novo nastupujúcej LiFePO4.
  • My sa špecializujeme sa výhradne na batérie a všetko spojené s akumulátormi. Našou prednosťou je preto široký sortiment, priaznivé ceny a krátke dodacie lehoty. Väčšina tovaru je na sklade. Naša spoločnosť disponuje ako skladom priamo v našej prevádzke a taky sklady v zahraničí UK a Nemecko. Vďaka prepracovanej logistike, je vykrývanie skladu veľmi pružné a rýchle.
  • Uvědomujeme si, že naše společnost je úspěšná a to díky Vám - zákazníkům. Proto jsme rádi, když víme, že jsou naši zákazníci spokojení a najdou vždy to, co hledají.
  • Naša spoločnosť UBS sro, prevádzkuje 2 internetové obchody v ČR. Za dobu svojej existencie v priebehu 10 rokov mame veľa spokojných zákazníkov. Naše internetove obchody v ČR sú: GALAX.CZ a BATTERYSPACE.EU
Copyright 2015 - 2024 © Batteryspace.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk