Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Novinky
BatterySpace teraz na slovenské

BatterySpace teraz na slovenské. Naša spoločnosť UBS sro, ktorá prevádzkuje na území SR internetove obchody Galax.cz a BatterySpace.eu sa teraz rozhodla spustiť nový internetový obchod pre svoje slovenské zakaznikov. Teraz...

viac

Ako nakúpiť bez DPH?

Úvod Ako nakúpiť bez DPH?

Ako nakúpiť bez DPH?

  • V prípade, že ste platca DPH - DIČ vždy overujeme v registri daňových čísel Európskej únie ((http://www.vatcheck.eu/), bude Vám podľa platnej legislatívy EÚ vystavená faktúra bez DPH.

    V opačnom prípade Vás budeme kontaktovať s informáciou o tom, že Vami uvedené DIČ neprešlo kontrolou v registri daňových čísel Európskej. Tovar Vám bude fakturované za konečnú cena s DPH v eurách.
  • Pri dodržaní niekoľkých podmienok máte v rámci EU možnosť nakúpiť u nás tovar bez DPH.
    Stačí, ak Vaša registrácia má správne vypísané všetky náležitosti (najmä platné IČ DPH, fakturačnú/dodaciu adresu).
  • Tovar Vám po overení všetkých údajov bude fakturovaný bez DPH.
  • DPH při prodeji na Slovensko pro koncové zákazníky - Koncovým zákazníkom zo Slovenska (nákup bez DIČ) fakturujeme konečnú cenu s DPH v eurách. Platba za tovar prebieha v okamihu prevzatia tovaru od dopravcu, alebo platcením online
Copyright 2015 - 2024 © Batteryspace.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk